• Kargo Ücretiniz Ne Kadar ?

Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir ?

Siparişiniz sisteme ” ONAYLANDI” olarak düştükten sonra en erken 1, en geç 6 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariçtir.

  •  Siparişim Hangi Saatlerde Teslim Edilecek ?

Siparişiniz Horoz Lojistik tarafından 08:30-17:30 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir .Hafta sonu kargo teslimatı yapılmamaktadır, bu saatler hafta içi yapılan teslimatlar için geçerlidir.

  • İade Kargosu İçin Ücret Ödeyecek Miyim ?

Siparişinizde kargodan kaynaklı ya da bizden kaynaklı bir sorun varsa kargo ücreti ödemeden ürünü bize Horoz Lojistik üzerinden gönderebilirsiniz. Kargonuzu bir sorun olmadığı halde keyfi bir şekilde iade etmek isterseniz kargo ücreti size ait olacak şekilde faturasıyla Horoz Lojistikten gönderebilirsiniz. Ürün elinize geçtiği günden itibaren bizi  0850 30 56 002 numaralı sabit hattımızdan 3 iş günü içinde bilgilendirip, ürünü 14 iş günü içinde Horoz Lojistik ile belirli(ürünün kilosu x ürün gönderim bölgesi fiyatı) ücret karşılığı gönderebilirsiniz.

  • Siparişimin Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim ?

Siparişiniz faturalanıp kargoya verildikten sonra adresinizde bir değişiklik yapamıyoruz. Horoz Lojistik cep telefonunuza SMS olarak takip kodunuz geldikten sonra, yeni adresinizi Hozor Lojistik arayıp, onlara bildirerek değiştirebilirsiniz.

  • Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazlarsa Ne Olur ? 

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz bize geri döner. Ekstra çıkacak ücretlerden müşteri sorumludur.

 Faturayı Neden Paketin Üzerinde Gönderiyorsunuz ? 

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

  • Yurtdışına Teslimatınız Var Mı ?

Şu an sadece Türkiye sınırları içerisinde teslimatımız bulunmaktadır.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.