Gucca'ya Hoşgeldiniz

Gucca, modern Türk tasarımından esinlenerek ev mobilyaları için toptan bir üreticidir. Şirketimiz, yenilikçi tasarımı, işlevselliği ve her şeyden önce rekabetçi fiyatlandırmasıyla tanınan orta ve üst düzey modern mobilyaları tedarik ederek E-Ticaret işlerine ve fiziksel mağaza pazarlarına dünya çapında bir değer katmaktadır.

E-Ticaretin en hızlı büyüyen sektörlerden biri olarak kabul edildiği bir dünyada, şirketimizin iş modeli, ortaklara ve distribütörlere uygun fiyatlar ve hızlı uluslararası nakliye sunarak işletmelerine sürdürülebilirlik sağlamak için tedarikle birleşir. daha fazla değer yaratma olanağı sağlamak.

  • Gucca koleksiyonu, tasarımcılarımızın Türk ilhamlarından ilham alıyor. Şirket, birçok mobilya E-Ticaret perakendecisiyle ortak çalışarak mütevazı başlangıçlara sahiptir. Bugün dinamik ve esnek bir üretim sürdürüyoruz ve dünya çapındaki mobilyaya yönelik yüksek talebi karşılamak için üretim faaliyetlerimizi sürekli olarak genişletmek istiyoruz.

NE YAPIYORUZ

Tasarım çeşitlerimiz, birçok insanın tarzına ve zevklerine kesinlikle hitap etmektedir. En iyi güvenli paketleme ve nakliye için en iyi uygulamalarla uygun fiyatlı mobilyalar tasarlıyor ve üretiyoruz.
Gucca’nın ürettiği her mobilya parçası, üretim ve paketlemeden sonra dikkatlice incelenir. Yolda birkaç dönüş bize, mobilya endüstrisinin gelip giden durağan trendler olmadığının farkına vardık, çünkü zamanla modaları değişiyor ve tarzlar değişiyor.
Bu noktada, Gucca’nın geniş bir stil yelpazesi, çok çeşitli özelleştirme seçenekleri ve sürekli yenilenen bir katalog tasarlayarak E-Ticaret ticaretinde kendi yolunu açacağı ortaya çıktı.

AMAÇ & VİZYONUMUZ

Gucca’da, hem çekici hem de çevrimiçi veya çevrimdışı perakendecilerimiz için erişilebilir olan benzersiz tasarımlar sunmayı hedefliyoruz. 240’tan fazla ürün tasarlandı, birçoğu renkler veya markalar gibi özelleştirme seçenekleriyle özel sipariş için mevcut ve her yıl birçok yeni ürün kataloğumuza katılıyor.

Mobilyaya moda gibi davranma stratejisi üstün geldi ve Gucca’nın başarısıyla defalarca kanıtlandı. Dahası, Gucca şimdiki trendlere ayak uydurma hedefini aştı, artık E-Ticaret kendi başına tasarlandı. E-Ticaret için özgün tasarımlarla pazara giriyoruz.

Şirketimizin geçmişiyle gurur duymamıza rağmen, bu bizi gelecek vizyonlarına, mobilya tasarımına, verimliliğe, çevresel sorumluluğa ve kalite kontrolüne doğru bir sonraki büyük sıçramaya yönelmekten alıkoymadı. Müşterilerimizi en üst düzeyde karşılamak, her adımda başarmaya çalıştığımız şeydir. Tıpkı bizim gibi vizyon sahibi olduğunuzu biliyoruz ve sertifikalı bir distribütörle birlikte geleceği şekillendireceğiz.

Bizim avantajlarımız

İşimizi hızla değişen bir ortamda yapıyoruz ve ortaklarımıza ve distribütörlerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Mükemmel performans için savaşıyoruz ve her siparişe değer veriyoruz.

14965
Memnun müşteriler.
4.8
Müşteri memnuniyetinin yıldızları
19
İş ortakları

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.